To nie nowa aktualizacja systemu przegrzewa PS3

Rockstar Games wycofuje się ze swojego zdania, że najnowsza aktualizacja oprogramowania PS3 powoduje przegrzewanie konsoli podczas grania w L.A. Noire.

Podobny problem występuje w wersji tej gry przeznaczonej także na Xboksa 360. Rockstar Games już usunęło wpis na swojej stronie internetowej dotyczącej zawieszania się PS3 podczas gry w L.A. Noire na najnowszej wersji oprogramowania tej konsoli. Teraz wspólnie z Sony starają się znaleźć przyczynę problemu.

"W tej chwili Sony i Rockstar Games nie mogą potwierdzić, że to najnowsza wersja 3.61 aktualizacji oprogramowania w PS3 powoduje przegrzewanie się konsoli" - czytamy na stronie Rockstar Games.

"Obie firmy zobowiązują się teraz w staraniach, aby znaleźć przyczynę problemu. Jeśli zdarzają się u Was jakiekolwiek problemy z L.A. Noire lub sprzętem PS3, prosimy o kontakt w tej sprawie z pomocą techniczną" - dowiadujemy się dalej.

Reklama

Problem także na Xboksie 360

Co ciekawe nowa, gangsterska gra akcji, którą właśnie wydaje Rockstar Games (producentem jest Team Bondi), zawiesza się również na konkurencyjnej platformie, czyli Xboksie 360 - zgłosili to użytkownicy tej konsoli.

W dziale Support na stronie wydawcy, została bowiem opublikowana informacja o tym, co należy zrobić w razie zawieszania się i przegrzewania obu konsol podczas grania w L.A. Noire. Zaleca się między innymi utworzenia nowego profilu gracza lub na przykład wylogowanie z usługi PSN w przypadku konsoli Sony.

Są również tam porady w stylu "wyczyść płytę", "sprawdź grę na innej konsoli" czy "przenieś swoją konsolę w chłodne miejsce". Wydaje się, że to chyba nie w tym tkwi problem.

L.A. Noire zbiera znakomite oceny

L.A. Noire to gangsterska gra akcji osadzona w Los Angeles roku 1947. Wcielamy się w niej w detektywa Cole'a Phelpsa, który rozwiązuje liczne zagadki kryminalne na terenie Miasta Aniołów. W grze najważniejszą rzeczą w rozgrywce jest przeprowadzanie śledztw, zbieranie dowodów zbrodni i przesłuchiwanie świadków.

Pod względem graficznym L.A. Noire prezentuje się znakomicie, zwłaszcza jeśli chodzi o wykonanie modeli twarzy postaci. Wszystkie jej elementy poruszają się bardzo realistycznie, dzięki czemu możemy, podczas przyglądania się przesłuchiwanym osobom, rozpoznać czy ktoś kłamie lub nie.

Gra obecnie zbiera znakomite oceny recenzentów, a także świetne opinie wśród graczy z całego świata. Według portalu Metacritic spośród 37 recenzji w wersji na obie konsole, bowiem gra została wydana jedynie na Xboksa 360 i PS3, średnia ocen L.A. Noire wynosi obecnie 90%.

Miejmy jednak nadzieję, że problemy z zawieszaniem się konsol podczas grania w tę produkcję zostaną szybko wyeliminowane. Może w rozwiązaniu ich zagadki pomoże Cole Phelps?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aktualizacje | aktualizacja oprogramowania | aktualizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy