Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

To nie koniec Yakuzy

Po ujawnieniu podtytułu kolejnej odsłony serii (Yakuza: Of the End) gracze obawiali się, iż to już koniec, że nie ukaże się już ani jedna gra z cyklu. Spokojnie, to były tylko plotki.

Twórcy Yakuzy ani myślą kończyć serię. Podtytuł "Of the End" to jedynie zbieg okoliczności albo... celowy zabieg, mający na celu pobudzenie graczy do dyskusji. Co by to nie było, najważniejsza wiadomość jest taka - w przyszłości doczekamy się prawdopodobnie jeszcze niejednej kontynuacji cyklu.

Reklama

"Nie chcemy zatrzymywać rozwoju marki Yakuza. W kwestii tworzenia rozrywki jesteśmy śmiertelnie poważni" - powiedział producent gry, Masayoshi Kikuchi, podczas targów Tokyo Game Show 2010.

Autorzy, myśląc o kontynuacjach serii, chcą sobie zapewnić różne możliwości rozgałęziania jej i tworzenia nowych doświadczeń (raz już "skoczyli w bok", tworząc Yakuza Kenzan, w której przewijali się samuraje).

Studio Amusement Vision pracuje nad Yakuza: Of the End w pocie czoła, ale gra trafi do sklepów pewnie dopiero w późnym okresie przyszłego roku. Oczywiście mogą sobie na nią ostrzyć zęby tylko ci, którzy mają w domach PlayStation 3 - produkcja nie będzie dostępna na żadnej innej platformie.

Dowiedz się więcej na temat: Yakuza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama