Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Świeże info o nowej grze Activision i BioWare

Historia w trzech aktach pod tytułem "Dziwne rysunki związane z Video Game Awards" powoli dobiega końca. Na pewno pamiętacie zwiastuny, które najpierw sugerowały nowe Resident Evil, potem Left 4 Dead 3.

Teraz wiele wskazuje na tę pierwszą grę, jednak wskazówki dotyczą także Prototype 2. Wraz z ukazaniem się trzeciego obrazka wszystko miało się wyjaśnić, jednak niepewności wcale nie jest mało. Ale po kolei.

Reklama

Geoff Keighley z telewizji Spike TV (organizatora rozdania nagród VGA) zamieścił na swoim twitterze kolejny kod QR - popularną ostatnio formę szyfrowania. Po jego rozszyfrowaniu zostajemy przekierowani na stronę z obrazkiem, który widzicie powyżej. "We're here to help" - "chcemy pomóc", mówi nam znak.

W lewym dolnym rogu widzimy napis "murder your maker", czyli "zabij swego twórcę". To samo zdanie pojawiło się na enigmatycznej stronie uruchomionej przez Activision. Jednym z prawdopodobnych tytułów (a moim zdaniem najbardziej pasującym) jest Prototype 2.

To jeszcze nie koniec. Na załączonym obrazku widzimy też poradę "don't ever leave the green zone", czyli "nigdy nie opuszczaj zielonej strefy". To nasuwa nam skojarzenia z Resident Evil.

Ponadto ten sam Keighley powiedział parę słów o zwiastunie nowej gry BioWare, który sprowokował burzliwe dyskusje.

"Być może gra jest osadzona w znanym miejscu... Czy nie wygląda to czasem na... ?", powiedział dziennikarz, zanim realizator zdecydował się na cięcie. "Całość nie odbywa się w lokacji, którą widzicie. Możecie zobaczyć za to coś innego, co sprawi, że będziecie bardzo podekscytowani"

Resident Evil, nowy tytuł BioWare, Prototype 2, nieznany exclusive na PlayStation 3... jeszcze trochę, a pod względem zapowiedzi nowych tytułów gala VGA przebije chyba targi E3 i gamescom...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje