Reklama

Split/Second dostanie w sierpniu trzy dodatki

Te wyścigi od Disneya to jeden z największych sprzedażowych niewypałów tego roku. Twórcy zamierzają jednak zwiększyć nieco popularność gry, wypuszczając rozszerzenia.

W tym miesiącu doczekamy się aż trzech. W notce opublikowanej na Facebooku czytamy, że do sieci Xbox Live oraz PlayStation Network trafią w sierpniu trzy DLC. Nie będą one niestety dostępne dla pecetowców (choć może w przyszłości także i oni je otrzymają).

Reklama

Pierwsze rozszerzenie to pakiet elementów graficznych, takich jak naklejki na samochód czy loga, drugie wprowadzi nowy superpojazd, a trzecie - samochód stworzony w oparciu o model Ryback Cyclone. Pierwsze dwa dodatki będą płatne (nie znamy jak na razie ceny), a ten trzeci zostanie udostępniony bezpłatnie, w podzięce dla fanów.

Na tych trzech rozszerzeniach się jednak nie skończy. Już w przyszłym miesiącu twórcy zamierzają opublikować DLC, które wprowadzi do zabawy całkiem nową lokację (między innymi). Bardzo możliwe, że we wrześniu pojawią się także inne dodatki, a wręcz pewne, że stanie się to w niedalekiej przyszłości.

Dowiedz się więcej na temat: Split | dodatki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje