Reklama

Spider-Man 2 ma być olbrzymią grą

​O tym, że kontynuacja Spider-Mana powstaje, dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Na grę poczekamy jeszcze bardzo długo...

...bo okazuje się, że prace nad nią trwają prawdopodobnie dopiero od niedawna, a jej rozmiar ma być "olbrzymi". Napisał o tym sam Tony Todd (znany m.in. z filmów z serii "Candyman"), który wcieli się w głównego złego w nowej przygodzie Człowieka-Pająka - Venoma. Aktor zdradził, że pracuje nad swoją rolą od około dwóch miesięcy, a gra ujrzy światło dzienne najwcześniej w 2023 roku właśnie ze względu na ogrom zawartości, która się w niej znajdzie. Można podejrzewać, że studio Insomniac Games przygotowuje jeszcze większą mapę, jeszcze więcej zadań i jeszcze więcej aktywności pobocznych niż w "jedynce".

Reklama

To, że Todd rozpoczął swoją pracę nad Spider-Manem 2 dopiero dwa miesiące temu, może oznaczać, że produkcja jest obecnie na bardzo wczesnym etapie. Do 2023 roku pozostało jeszcze dużo czasu, ale nie będziemy zaskoczeni, jeśli za jakiś czas okaże się, że na grę poczekamy jeszcze dłużej.

Na razie miłośnicy gier ze Spider-Manem w roli głównej mogą napawać się trwającym nieco ponad półtorej minuty zwiastunem, zaprezentowanym podczas PS5 PlayStation Showcase 2021. W materiale można zobaczyć nie tylko Petera Parkera, ale i Milesa Moralesa, co może sugerować, że w "dwójce" pokierujemy oboma bohaterami.

Warto dodać, że Spider-Man 2 to nie jedyna gra, nad którą pracuje aktualnie Insomniac Games. Ba, to nawet nie jedyna gra z akcją osadzoną w uniwersum Marvela, nad którą pracuje aktualnie Insomniac Games. Podczas PS5 PlayStation Showcase 2021 dowiedzieliśmy się, że amerykański producent tworzy także Marvel's Wolverine. Jednak prawdopodobnie ten projekt również jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Raczej nie ma się co nastawiać, że zostanie zrealizowany wcześniej niż w 2023 roku. Teraz czekamy przede wszystkim na pierwsze gameplaye - zarówno z Marvel's Spider-Man 2, jak i z Marvel's Wolverine.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy