Sony Arc - cena już znana?

Jeden z dyrektorów Ubisoftu, Yves Guillemot, skomentował ostatnie doniesienia dotyczące najbliższych planów francuskiej firmy.

Dzięki jego wypowiedzi znana jest także bardzo prawdopodobna cena Sony ARC.

Yves Guillemot, jedna z najważniejszych postaci w Ubisofcie, na spotkaniu z inwestorami wypowiedział się na temat planów swojej firmy na 2010 rok. Był wyraźnie podekscytowany nowymi gadżetami od Microsoftu i Sony - mowa o Projekcie Natal oraz Arc. Na temat tego ostatniego zdradził chyba nieco więcej, niż japońska firma by sobie życzyła. Wspomniał bowiem, że uważa Arc za bardzo udaną inwestycję, tym bardziej że cena urządzenia ma nie przekroczyć ceny, jaką gracze płacą za pudełkowy tytuł.

Reklama

Jeśli weźmiemy więc pod uwagę, że na zachodzie średnia cena gry to około 60$ (u nas 199-249zł) to Arc, "magiczna różdżka" od Sony, nie wydaje się być drogim gadżetem. Daje to też nadzieję na to, że Projekt Natal, by móc konkurować z Arc, zostanie wyceniony w podobnych granicach.

Przypomnijmy, że Ubisoft postanowił inwestować w znane marki, jak Szalone Kórliki, czy Driver. Francuska firma jest też bardzo zainteresowana wspieraniem zarówno Projektu Natal, jak i konkurencyjnego gadżetu od Sony - Arc. Projekt Natal ma dostać podczas premiery aż 12 gier od Ubi.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: doniesienie | firmy | Sony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama