Snajper zapoluje także na PlayStation 3

Wiedzieliśmy o tym od dłuższego czasu, ale dopiero teraz City Interactive oficjalnie potwierdziło tę informację. Firma zapowiedziała grę Sniper: Ghost Warrior w wersji na PlayStation 3.

Teraz i posiadacze PS3 będą mogli wcielić się w snajpera. Jak informują przedstawiciele City Interactive w opublikowanej informacji prasowej, Sniper: Ghost Warrior trafi na PlayStation 3 w pierwszym kwartale 2011 roku. Co ważne, gra nie będzie zwykłym portem wersji na PC i Xboksa 360. Posiadacze PS3 dostaną bowiem specjalne bonusy, które powinny wynagrodzić im tak długi czas oczekiwania na swoją edycję.

Z nowości, jakie pojawią się w produkcji, to nowe misje w kampanii dla pojedynczego gracza i poziom trudności Hard Core, nowe mapy w multi wraz z trybem Capture the Flag, strzelby snajperskie L96 i M200 Intervention. Ponadto osoby, które ukończą zabawę na poziomie Hard Core otrzymają dodatkową misję.

Reklama

"Sniper: Ghost Warrior to nasz najważniejszy projekt, świetnie przyjęty przez graczy na całym świecie. Chcemy mieć pewność, że wersja na PS3 będzie jeszcze lepsza niż oryginał" - mówi Marek Tymiński, prezes City Interactive. "Planując nowe misje i tryby gry dążyliśmy do tego, żeby stworzyć najlepszą grę snajperską jaka kiedykolwiek powstała na konsolę PS3. Premierę planujemy już w pierwszym kwartale przyszłego roku" - dodaje.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: snajperzy | PlayStation Vita | playstation 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama