Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Sharp Shooter: Nowa obudowa na PS Move

Sony Computer Entertainment zapowiedziało wprowadzenie na rynek dodatku o nazwie Sharp Shooter, obudowy na PlayStation Move, która pozwoli nam udawać, że bawimy się w prawdziwą wojnę, z prawdziwymi żołnierzami i prawdziwymi broniami.

To nie tylko kawałek plastiku - ma kilka ciekawych funkcji. Jakich?

Reklama

Sharp Shooter ma dwie ciekawe funkcje - pierwsza z nich to spust, wyciągnięty w miejscu, w którym znajduej się on w prawdziwej broni, a który pozwala aktywować przycisk Z z kontrolera PlayStation Move; druga to możliwość przeładowywania, poprzez odciągnięcie plastikowego ryglu zamka znajdującej się na górze obudowy - to bardzo filmowe, choć nie zawsze realistyczne.

Obudowa będzie wprowadzana na razie wyłącznie na rynek amerykański, w dość słonej cenie 40 dolarów (czyli niewiele mniejszej, niż sam kontroler PlayStation Move).

Warto też dodać, że nowy projekt jest lepszy od poprzedniej podobnej obudowy firmowanej przez Sony Computer Entartainment - ta pierwsza, w kształcie pistoletu, wyglądała bardziej, jak z filmów z Austinem Powersem, Agentem Spacjalnej Troski... (jak wyglądała - na zdjęciu poniżej).

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje