Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Resident Evil 6 - pierwszy zwiastun gry?

W sieci pojawił się tajemniczy, nakręcony kamerką film, który wydaje się być pokazanym za zamkniętymi drzwiami na Tokyo Game Show teaserem Resident Evil 6. Problem w tym, że firma Capcom zarówno potwierdza autentyczność nagrania, jak i twierdzi, że to fałszywka.

W serwisie YouTube pojawił się nakręcony kamerką teaser Resident Evil 6 (w Japonii znanego jako Biohazard 6). Miałby on zostać pokazany za zamkniętymi drzwiami na Tokyo Game Show. Sam film wydaje się autentyczny.

Reklama

Problem w tym, że Capcom udziela sprzecznych informacji odnośnie autentyczności nagrania. Japoński oddział firmy w rozmowie z serwisem Kotaku potwierdzili, że trailer jest prawdziwy. Natomiast kilka godzin później przedstawiciele ze Stanów Zjednoczonych oznajmili, że "nie będą komentować plotek i spekulacji" odnośnie zwiastuna.

Także redakcja Eurogamera uzyskała informacje, ze nagranie jest fałszywe. Ponadto Rich George, redaktor IGN-u, na swoim Twitterze poinformował, że jego "wiele kontaktów w Capcomie" twierdzi, że teaser nie jest prawdziwy.

Zastanawia jednak pewna rozbieżność pomiędzy stanowiskami japońskiego, a amerykańskiego oddziału firmy. Czy rzeczywiście więc coś jest na rzeczy? Kilka dni temu pojawiły się plotki, według których Resident Evil 6 miałby zostać zapowiedziany właśnie na tegorocznym Tokyo Game Show. Niewykluczone, ze dostępny poniżej teaser miał zostać publicznie pokazany na jutrzejszej konferencji Capcomu. A oto i sam film:

Zwiastun gry Resident Evil 6:

Przeczytaj więcej plotek i domysłów na temat nowej odsłony serii Resident Evil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje