Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Red Dead Redemption: Będą nowe DLC

W październiku ubiegłego roku ukazało się Undead Nightmare - ostatnie DLC do Red Dead Redemption. Tym większym zaskoczeniem jest informacja przekazana przez przedstawicieli Rockstara, który oznajmili, że wkrótce ujawnione zostaną szczegóły o kolejnych dodatkach.

Za pośrednictwem Twittera jeden z fanów zapytał przedstawicieli Rockstara, kiedy ukażą się nowe DLC do Red Dead Redemption. Odpowiedź była bardzo zaskakująca: "Oczekujcie ujawnienia daty premiery i szczegółów w ciągu najbliższych kilku tygodni".

Reklama

Oznacza to, że wkrótce - najprawdopodobniej na targach gamescom - poznamy nowe rozszerzenia do Red Dead Redemption. Nie wiadomo jednak, czy skoncentrują się na trybie dla pojedynczego gracza, czy tez na multi.

Nieoczekiwana zapowiedź kolejnych dodatków jest też promykiem nadziei dla posiadaczy PC-tów. Niewykluczone, że Rockstar po ukazaniu się wszystkich DLC wyda kompletny zestaw składający się z podstawowej wersji Red Dead Redemption i rozszerzeń. Jeśli tak, całkiem możliwe, że trafi on także na komputery. Biorąc pod uwagę niespodziewaną zapowiedź PC-towej edycji L.A. Noire, taki scenariusz jest całkiem prawdopodobny.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje