Pracownicy Avalanche Studios nie narzekają na nudę

Pracownicy studia Avalanche zdecydowanie nie nudzą się w ostatnim czasie. Obecnie pracują nad aż trzema nowymi grami.

Po bardzo dobrze prezentującym się Just Cause 2, autorzy ze studia Avalanche nie osiedli na laurach. Jeden z przedstawicieli firmy pochwalił się, że obecnie trwają prace nad aż trzema nowymi tytułami spod logo jego pracodawcy. Oczywiście poza samą informacją o ich powstawaniu na ten moment niewiele o nich wiemy.

Pewne jest, że jedna z trzech produkcji będzie tytułem adresowanym do użytkowników Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Będzie to zatem lekka produkcja, która w przyjemny i prosty sposób zapewni nam parę godzin rozrywki. Pozostałe dwie to prawdopodobnie "poważniejsze" tytuły, które pojawią się znacznie później od tej pierwszej. Można pokusić się o domniemanie, że jedną z nich może być kolejna odsłona serii Just Cause!

Reklama

Druga odsłona serii Just Cause pojawiła się na rynku w marcu ubiegłego roku. Stworzyła bardzo udaną grę akcji naszpikowaną użytym z premedytacją kiczem i przesadą. Można nawet zaryzykować porównanie do niektórych filmów od Tarantino i Rodrigueza. Gdy doda się do tego ogromny obszar terenu do swobodnej eksploracji, otrzymujemy naprawdę ciekawie przyrządzony i dobrze smakujący drink z laską dynamitu zamiast parasolki. Wielu graczy z pewnością ucieszyłoby się z informacji o powstawaniu kolejnej części Just Cause.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pracownicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy