Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Poprawiony Street Fighter trafi na konsole?

Super Street Fighter IV Arcade to ulepszona wersja podstawowej wersji Super Street Fighter IV, która ukazała się tylko na automatach i tylko w Japonii.

Początkowo gra miała nie trafić na konsole, ale - jak wynika z danych opublikowanych przez brytyjską organizację zajmująca się klasyfikacją wiekową gier - niewykluczone, że produkcja jednak ukaże się na X360 i PS3.

Reklama

W bazie British Board of Film Classification pojawiła się pozycja Super Street Fighter IV Arcade, której przyznano kategorię 12+. Z informacji podanych przez BBFC wynika, iż gra nie została w Wielkiej Brytanii poddana żadnej cenzurze, zaś sama produkcja doczeka się ponad 6 minut nowych przerywników filmowych wyreżyserowanych przez Jiro Kanai. Premiera przewidziana jest na 24 czerwca.

Sam Super Street Fighter IV Arcade przyniesie ze sobą usprawnienia w kwestiach rozgrywki oraz trzy, grywalne postacie - znanych z "trójki" Yuna i Yanga oraz Ryu w wersji Evil. Ponadto pojawi się nowy, sekretny boss - Oni.

Choć początkowo producent gry, Yoshinori Ono, zapewniał, że nie ukaże się ona na konsolach, po jakimś czasie na swoim Twitterze stwierdził, że wydanie Super Street Fightera IV Arcade na X360 i PS3 jest możliwe. Dodał po chwili, że oficjalna zapowiedź produkcji pojawi się "wkrótce". Domyślamy się, że więcej informacji poznamy na zaplanowanej na koniec kwietnia Capcomowskiej imprezie Captivate.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje