Reklama

PlayStation 3 złamane?

Kiedyś musiało się to stać. Konsola PlayStation 3 została prawdopodobnie ostatecznie złamana i tylko kwestią czasu jest, kiedy na rynek trafią pirackie wersje gier na tę platformę. Biedne Sony...

Możliwość uruchomienia praktycznie każdego oprogramowania na PlayStation 3 ma dać narzędzie nazwane PSJailbreak. Jest to dokładnie dysk USB, który wystarczy podpiąć do konsoli, aby uzyskać możliwość odpalenia dowolnej gry lub programu, nie zważając na wersję firmware'u.

Twórcy tego narzędzia pochwalili się już swoim dokonaniem, rozsyłając swój wynalazek anonimowo do sklepów zajmujących się sprzedażą tego rodzaju chipów. Póki co jednak jego dystrybucję prowadzi tylko australijski sklep OzModChips, który reklamuje urządzenie nawet w filmikach umieszczonych na YouTube.

Reklama

To już któryś raz, kiedy słyszymy o złamaniu PlayStation 3. Wcześniej za każdym razem okazywało się, że to albo fałsz, albo nie działające rozwiązanie. Czy tym razem będzie inaczej? Gracze liczący na tanią zabawę na PlayStation 3 na pewno liczą, że tak, a Sony ma nadzieję, że to kolejny fake. Przekonamy się o tym pewnie już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy