Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayStation 3 z całą zawartością PSN

Od niedawna na Allegro trwa ciekawa licytacja. Jeden z użytkowników wystawił pod młotek swoje PlayStation 3, na którym przez kilka lat gromadził praktycznie wszystko, co pojawiło się na PlayStation Network.

Zainteresowani? Autor aukcji chwali się, że w cyfrowe zakupy wpakował ponad 30 tysięcy złotych i korzystał z różnych wersji PSN - japońskiej, europejskiej i amerykańskiej. W efekcie odblokowanych jest ponad 300 gier, 400 dodatków DLC i 100 dem.

Reklama

Większość pomieści się na 500-gigabajtowym dysku, który został umieszczony w miejsce fabrycznego (czyżby ktoś czytał mój artykuł w Playboksie?).

Musicie przyznać, że taka pasja (lub ograniczona poczytalność, w końcu kto sprzedaje dorobek swojego życia?) jest imponująca. Jeśli jednak planujecie skorzystać ze swojej zdolności kredytowej i zdecydujecie się na licytację, bądźcie ostrożni.

Do tej pory allegrowicze wylicytowali 6 tysięcy złotych, a ponieważ można za taką kwotę kupić samochód, może warto najpierw udać się do właściciela w celu oględzin towaru.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje