Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Piłkarskie dema dostępne

Start Ligi Mistrzów to nie jedyna doskonała wiadomość, jaką mamy w tym tygodniu dla piłkarskich fanatyków. W sieci pojawiły się także wersje demonstracyjne Pro Evolution Soccer 2011 oraz FIFY 11.

Obie gry staną do rywalizacji łeb w łeb już pod koniec września. Na razie stanęły do niej dema - obydwa pojawiły się właśnie dzisiaj. Pobrać je mogą jednak (przynajmniej na razie) posiadacze określonych platform.

Reklama

Demo Pro Evolution Soccer 2011 pobiorą szybko i bezproblemowo pecetowcy, korzystając choćby z oficjalnej strony internetowej gry: http://www.konami-pes2011.com. Jeśli to zrobią, otrzymają możliwość rozegrania meczu pomiędzy dwoma z czterech drużyn: FC Barcelona, Bayern Monachium, Chivas Guadalajara oraz Internacional (te dwie ostatnie pochodzą oczywiście z nowego trybu w PES2011, czyli Copa Libertadores).

Z kolei demo FIFY 11 teraz dostępne jest tylko na konsole - X360 i PS3 (posiadacze tej drugiej mogli je pobrać już od ubiegłej środy, ale pod warunkiem, że mieli wykupiony abonament PlayStation Plus). Pecetowcy nie powinni jednak narzekać, ponieważ chwilę po konsolowej wersji, udostępniona została także ta przeznaczona na komputery stacjonarne.

A pełne wersje trafią do sklepów już za dwa tygodnie - Pro Evolution Soccer 30 września, a FIFA dzień później. Zapowiada się niezły pojedynek!

Dowiedz się więcej na temat: piłkarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje