Reklama

Pierwsze szczegóły nt. Killzone 3 już za miesiąc?

Na forum PlayStation Universe, jeden z użytkowników, SikTh napisał, że najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu poznamy szczegóły dot. Killzone 3.

Warto dodać, że nie jest on zwyczajnym użytkownikiem forum.

SikTh to osoba znana w zachodniej branży gier video. Jest bowiem redaktorem w kilku zagranicznych serwisach internetowych oraz posiada dostęp do przedpremierowych gier, a także informacji o nadchodzących tytułach. W jednym ze swoich postach na forum PlayStation Universe podzielił się z innymi użytkownikami śmiałym stwierdzeniem - już za miesiąc będę miał MASĘ informacji na temat Killzone 3.

Plany Sony na kolejny rok finansowy zostaną ogłoszone w lutym, najpóźniej na początku marca. Killzone 3 jest jedną z gier, która ma zostać wydana w najbliższym okresie finansowym Sony, więc możemy spodziewać się sporo informacji na temat gry już za miesiąc.

Reklama

To wszystko, czego udało mi się dowiedzieć. Sony zamierza wydać Killzone 3 pod koniec 2010 roku, po to by móc konkurować z Halo: Reach. Osobiście jednak uważam, że nie jest to możliwe, a Killzone 3 zobaczymy w okolicach lutego, marca 2011 roku.

Taki obrót spraw wydaje się być całkiem możliwy. Przypomnijmy, że Killzone 2 było ukończone już w grudniu 2008 roku, więc ekipa odpowiedzialna za grę mogła już wtedy spokojnie zająć się kolejną częścią serii. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że średni czas produkcji gry to właśnie dwa lata, to faktycznie możemy spodziewać się Killzone 3 w okolicach końcówki 2010, lub początku 2011 roku.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | Sony | forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy