Reklama

Pakiety dla fanów God of War i inFamous w drodze

Dobra wiadomość dla osób, które nie miały okazji zapoznać się z największymi exclusivami PS2 i PS3 -seriami God of War i inFAMOUS.

Sony poinformowało, że jeszcze w tym miesiącu wyda dwa zestawy, w skład których wejdą wszystkie gry z obu cykli.

W ramach nowej serii wydawniczej Collection, w której ukazują się zestawy kilku gier z jednej serii, ukażą się God of War Saga i inFAMOUS Collection.

Jak nietrudno się domyślić, w skład pakietów wejdą wszystkie gry odpowiednio z Kratosem i Colem McGrathem w rolach głównych.

Tak więc w God of War Saga znajdziemy pierwsze trzy części cyklu oraz zestaw God of War: Origins Collection (czyli God of War: Chains of Olympus i God of War: Duch Sparty w wersji na PS3). Do tego dojdą "ekskluzywna bonusowa zawartość" oraz kod na darmowe korzystanie z usługi PlayStation Plus przez miesiąc.

Reklama

W skład inFAMOUS Collection wejdą natomiast pierwsze dwie części serii, dodatek do "dwójki" Festival of Blood, dodatkowa misja i bonusowe stroje dla bohatera, moce i bronie.

Oba pakiety ukażą się w USA 28 sierpnia, a więc w tym samym dniu, co inna "kolekcja" - Ratchet & Clank Collection (na Starym Kontynencie, gdzie już się ukazała, znana jest jako Ratchet & Clank Trilogy) Na razie nie wiadomo, czy zestawy pojawią się w Europie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy