Reklama

Osiem Dni powstaje pełną parą

Londyńskie studio firmy Sony rozpoczęło "pełny proces produkcji" gry TPP Eight Days, zapowiedzianej po raz pierwszy na targach E3 w 2006 roku - donosi brytyjski dziennik The Guardian.

Ten developer pomału szykuje również kolejną odsłonę serii The Getaway na PS3.

Brytyjski dziennik The Guardian donosi, że lokalny oddział Sony w końcu wziął się do ciężkiej pracy nad grą Eight Days, ambitnym i pełnym akcji TPP którego tzw. target render zaprezentowano na targach E3 w 2006 roku. Filmik robił wtedy - i zresztą robi nadal - spore wrażenie, można więc tylko mieć nadzieję, że droga do osiągnięcia jego poziomu grafiki i interaktywności nie okaże się dla twórców niemożliwa do przebycia.

"Wędrując z piętra na piętro widzimy, jak powstaje Eight Days, którego pełny proces produkcji właśnie się rozpoczyna" - pisze Guardian. Z artykułu wynika, że obecnie nad tytułem pracują 63 osoby, a wkrótce ekipa powiększy się do 80 osób w głównym zespole i około 40 poza biurami studia. Ujawniono w nim również, że trwa etap pre-produkcji kolejnej części serii The Getaway na PS3.

Reklama

Nadal nie jest znana nawet orientacyjna data zakończenia prac nad tą oczekiwaną grą, nie mówiąc już o kolejnej części The Getawaya. Całkiem możliwe, że o obu usłyszymy nieco więcej w tym roku, w końcu największe branżowe imprezy jeszcze przed nami.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: dziennik | Sony | Guardian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy