Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy Metal Gear Solid w produkcji

Stało się! Ruszają prace nad kolejna odsłoną legendarnej serii Metal Gear Solid.

Fanów serii Metal Gear Solid nie brakuje, dlatego też ogromna grupa graczy ma w tym momencie powody do radości. Ruszają bowiem prace nad kolejną odsłoną cyklu. Na chwilę obecną niewiele wiadomo, ale sam fakt rozpoczęcia developingu dla wielu osobników ma zdecydowanie duże znaczenie. Powoli też należy się przygotowywać na pierwsze około-produkcyjne plotki.

Reklama

Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach źródłem rewelacji są ogłoszenia związane z poszukiwaniem pracowników. Kojima Productions przyjmie chętnie w zasadzie każdego. Mile widziani są projektanci, graficy, dźwiękowcy, programiści, czyli generalnie rzecz biorąc - wszyscy. Miejmy nadzieję, że osoby odpowiedzialne za rekrutację podejmą tylko i wyłącznie właściwe decyzje.

Platforma na jaką gra będzie powstawać na chwilę obecną nie jest znana. U kandydatów mile widziane jest doświadczenie z produkcjami na PC/PlayStation 3/Xbox 360, co zbyt wiele w tej materii nie wyjaśnia. Zwłaszcza, że nowa produkcja ma być "Metal Gear Solidem nowej generacji".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje