Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Największa przewaga Mass Effect 2 w wersji na PS3?

Jeżeli grasz na PlayStation 3, to musiałeś poczekać na drugą część Mass Effecta o rok dłużej niż ci, którzy grają na PC i X360. Jednak jest coś, co wynagrodzi oczekiwanie...

Mass Effect 2 w wersji na PlayStation 3 ukaże się dopiero w styczniu, a zatem około rok po premierze wersji na pecety i Xboksa 360. Posiadacze konsoli Sony byli wręcz wściekli, że musieli czekać tak długo na kontynuację przygód komandora Sheparda. Oczywiście BioWare jakoś im to wynagrodziło, oferując wszystkie dodatki do gry, jakie dotychczas się ukazały, całkiem za darmo.

Reklama

Jednak to nie koniec rekompensat. Jest jeszcze coś...

Otóż Mass Effect 2 na PS3 został przygotowany na bazie nowego silnika, tego samego, który zostanie wykorzystany w... Mass Effect 3. Czyli gracze na "peestrójce" będą mogli wcześniej niż wszyscy zobaczyć w akcji zupełnie nową technologię. Ciekawe, czy będzie można zuaważyć gołym okiem różnice w grafice...

"Stworzyliśmy silnik dla Mass Effecta 3 i wykorzystaliśmy go do zrobienia Mass Effecta 2 na PlayStation 3" - poinformował Jesse Houston z BioWare. "Wzięliśmy całą zawartość, historię i wszystkie inne elementy z Mass Effecta 2, a następnie umieściliśmy je w silniku Mass Effecta 3. I to właśnie oferujemy graczom."

Powyższa historia na pewno nie powtórzy się w przypadku trzeciej części Mass Effecta. Houston zapowiada, że trójka ukaże się na wszystkie trzy platformy w jednym terminie, jakoś jesienią przyszłego roku.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje