Najseksowniejsza wiedźma nadciąga?

O sequelu Bayonetty trąbi się już od dawna, lecz jeszcze nikt nie ujawnił żadnego konkretu. Teraz też go nie ma, ale jest kolejna wzmianka, która daje nadzieję, że seksowna czarownica wróci.

Źródłem tej nadziei stała się wypowiedź Hideki Kamiyi z koncernu SEGA, a właściwie jego odpowiedź na pytanie zamieszczone w portalu Twitter. Zapytano go wprost: "Czy Bayonetta 2 powstanie?", na co on już odpisał nie wprost, a pokrętnie: "Sądzę, że tak. Ona powróci, jeżeli w to wierzycie".

No dobrze, my wierzymy. I co teraz? Cóż, Bayonetta 2 chyba po prostu musi powstać. Ta marka i jej bohaterka (ach, te krągłości...) mają zbyt duży potencjał, aby SEGA rezygnowała z sequeli. No, ale niestety na oficjalną zapowiedź musimy jeszcze trochę poczekać...

Reklama

Pierwsza Bayonetta ukazała się w minionym roku na Xboksie 360 i PlayStation 3 - i zrobiła prawdziwą furorę wśród graczy, którzy uwielbiają zwariowane slashery w stylu Devil May Cry. Średnia ocen gry wyniosła od 86% do 90%, w zależności od platformy (według serwisu GameRankings). Sprzedaż też była całkiem niezła - wyniosła niecałe 1,5 miliona egzemplarzy, a to jak na nową markę, naprawdę dobry rezultat.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy