Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Move Fitness usprawni kondycje bez opuszczania domu?

Jak zapewnia polski oddział Sony Computer Entertainment - fitnessowa gra na PlayStation 3 - Move Fitness to dobry sposób na usprawnienie kondycji i uzyskanie pięknej sylwetki bez konieczności wychodzenia z domu.

Motywacją do intensywnych ćwiczeń przed konsolą będzie osobisty trener. Zimowe chłody nie sprzyjają dbałości o sylwetkę. Brak ruchu na świeżym powietrzu, wieczory z kubkiem z gorącej czekolady w ręku czy niechęć do zatłoczonych siłowni może spowodować pojawienie się kilku dodatkowych kilogramów.

Reklama

Gra Move Fitness wykorzystująca kontroler ruchu PlayStation Move, stanowi świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształtować swoją sylwetkę w domowym zaciszu. Move Fitness prezentuje dosyć rozbudowany program fitnessowy, który pomaga wypracować zgrabną sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kondycję, a także rozładować stres po całym dniu.

Jak twierdzi wydawca - ćwiczenia w Move Fitness nie znudzą się tak szybko! Gracze mają do wyboru aż 25 różnych wariantów ćwiczeń, które wykonuje się pod czujnym okiem prywatnego trenera.

Ćwiczenia pod okiem trenera

Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń czuwa osobisty trener. Podczas gry śledzone są: pozycja, ruchy, siła i technika uderzeń, a także ustawienie barków. Niepoprawnie wykonywane ruchy są korygowane, a ilość spalanych kalorii liczona. Prywatny trener ustawia cele i skutecznie motywuje do ćwiczeń. Regularność wykonywanych ćwiczeń oraz silna wola gwarantują uzyskanie zgrabnej sylwetki i poprawę kondycji w krótkim czasie.

Sport to zabawa!

Move Fitness to ciekawy sposób na przyjemne i aktywne spędzanie wolnego czasu z partnerem lub koleżanką. Rozrywki dostarczą dyscypliny zabawowe, takie jak "Lodołamacz", "Koszykówka" czy "Dwa ognie". Gra daje możliwość porównywania swoich wyników i efektów dzięki statystykom on-line. Element rywalizacji i współzawodnictwa skutecznie motywuje również do intensywnej pracy nad swoją sylwetką.

(informacja prasowa)

Dowiedz się więcej na temat: playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje