Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

MotorStorm Apocalypse

Lubisz jeździć, ale wolisz futurystyczne klimaty od ultrarealstycznych symulacji? MotorStorm: Apocalypse to dla ciebie propozycja idealna.

MotorStorm to seria, której nie trzeba przedstawiać, ale tylko posiadaczom konsoli PlayStation 3. To oczywiście dlatego, iż wszystkie jej części (MotorStorm, MotorStorm: Pacific Rift, Motorstorm 3D Rift) zostały wydane tylko na tę platformę. Nie inaczej będzie z MotorStorm: Apocalypse. Jeżeli nie masz "peestrójki" u siebie w domu, możesz tylko żałować, bo kolejna odsłona tych szalonych, widowiskowych wyścigów zapowiada się wyśmienicie.

Reklama

MotorStorm: Apocalypse rozegra się w przyszłości, w wielkiej metropolii dotkniętej siłą niszczycielskiego kataklizmu. Projektanci odpowiedzialni za jej wygląd wzorowali się na największych miastach Kalifornii, takich jak San Francisco czy Los Angeles. Jednak brakuje tutaj zwykłych mieszkańców, którzy po wielkim nieszczęściu, jakie ich spotkało, emigrowali. Na miejscu pozostali tylko zwariowani kierowcy, wcale nie przejmujący się tym, że okolica wciąż jest nawiedzana przez trzęsienia ziemi.

Kataklizm, który nawiedził miejsce rozgrywki, to nie tylko tło dla wyścigów, w których bierzemy udział. W dalszym ciągu ma on spory wpływ na kształt miasta. Podczas zabawy niejednokrotnie zawali się jakiś budynek czy most, w wyniku czego zmieni się pierwotny przebieg trasy. Zapowiada się naprawdę szalona jazda bez trzymanki!

W MotorStorm: Apocalypse zasiądziesz za kierownicą futurystycznych pojazdów (acz bez przesady, nadal mają one cztery koła, kierownicę itd.). Będzie ich tutaj przynajmniej kilkanaście rodzajów, a każdy z nich będziesz mógł dowolnie modyfikować - zmieniać kształt karoserii, wymieniać części, a całość przyozdabiać szalonymi wzorkami. Ponadto samochody będzie można ulepszać pod kątem mechanicznym. Wchodząc na wyższe poziomy doświadczenia, będziesz mógł poprawiać takie cechy, jak szybkość czy sterowność.

Gra pozwoli ci również na tworzenie własnych tras. Posłuży ci do tego opcja Game Mode Creator, w której będziesz mógł projektować plansze, planując nawet najdrobniejsze szczegóły. Tym, co przygotujesz, będziesz się mógł później zapewne podzielić z innymi graczami.

A na pewno będziesz mógł z innymi graczami się ścigać w trybie multiplayer, pozwalającym na wspólną zabawę maksymalnie szesnastu graczom przez sieć oraz czterem przed jednym telewizorem, na podzielonym ekranie. Będzie można też te dwie opcje połączyć i grać we czwórkę przy jednej konsoli, ale też połączyć się z dwunastką dodatkowych kierowców przez sieć.

MotorStorm: Apocalypse to ścigałka, w której nie będziesz musiał myśleć o tym, czy dobrałeś dobre opony, czy masz odpowiednio ustawione hamulce itd. Tutaj po prostu wsiądziesz do pojazdu i weźmiesz udział w szalonej zabawie. A kiedy? Na pewno w przyszłym roku, lecz na konkretną datę premiery trzeba jeszcze poczekać.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje