Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Mortal Kombat z kodem Online Pass?

System Online Pass staje się coraz popularniejszy. Według doniesień, które pojawiły się w sieci, kolejną firmą, która zastosuje ten patent mający na celu ograniczenie rynku "używek" będzie Warner Bros.

Koncern ma zaimplementować go w nadchodzących Mortal Kombat oraz F.E.A.R. 3 i Batman: Arkham City.

Reklama

Redakcja serwisu Joystiq weszła w posiadanie maila wysłanego przez przedstawicieli Warner Bros. do przedstawiciela jednej z sieci handlowych. Wynika z niego, że do każdego nowego egzemplarza Mortal Kombat dołączany będzie specjalny kod, którego aktywacja umożliwi rozgrywkę po sieci.

Osoby, które nabędą używaną kopię gry i nie będą posiadać klucza, będą mogły przez dwa dni przetestować tryb multi. Po tym czasie otrzymają komunikat o konieczności zakupu kodu, kosztującego 800 MSP (XBL) lub 9,99 dolarów (PSN).

Najbardziej kontrowersyjną kwestią jest - jak twierdzi portal - fakt, że informacja o konieczności posiadania klucza nie będzie umieszczana na pudełku z Mortal Kombat ani na materiałach reklamowych.

Redakcja serwisu twierdzi, że Online Pass ma zostać zaimplementowany także w innych grach Warner Bros. - F.E.A.R. 3 oraz Batman: Arkham City. W tym przypadku jednorazowy kod będzie najprawdopodobniej uprawniał do dostępu do bliżej nieokreślonej zawartości bonusowej.

Poniżej fragment rozgrywki z Kratosem w roli głównej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje