Reklama

Mistrzostwa Polski w Soul Calibur V

Cenega poinformowała, że już 25 lutego w Warszawie odbędą się pierwsze, oficjalne Mistrzostwa Polski w Sou lCalibur V. Zwycięzca będzie miał możliwość reprezentowania naszego kraju na Mistrzostwach Europy SoulCalibur Impact 2012 w Londynie 17 marca.

Mistrzostwa Polski są częścią cyklu zawodów ogólnoświatowych Soul Calibur Impact organizowanych przez Namco Bandai, które zakończą się światowymi finałami w Las Vegas 13 kwietnia. Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swych sił w zawodach, jak również do kibicowania uczestnikom turnieju. Wstęp na mistrzostwa jest wolny.

Zmagania graczy będą odbywały się na 8 stanowiskach z konsolami PlayStation 3. Zapisy na turniej i szczegółowe informacje nt. przebiegu rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie zawodów - http://soulcalibur.ppe.pl. Mistrzostwa odbędą się w Lucid Club w galerii handlowej Blue City (Al. Jerozolimskie 179, piętro 4) w godzinach 11:00 - 19:00.

Reklama

Lista nagród w pierwszych oficjalnych Mistrzostwach Polski SoulCalibur V prezentuje się następująco. Za zajęcie pierwszego miejsca, Mistrz Polski w Soul Calibur V otrzyma:

1. Wyjazd do Londynu i reprezentowanie Polski w Mistrzostwach Europy (koszty przejazdu i zakwaterowania pokrywa wydawca gry)

2. Arcade stick firmy HORI z motywem graficznym Soul Calibura V do wyboru na konsolę Xbox 360 lub PlayStation 3.

3. Ręcznie kuta katana (długość około 100 cm., waga około 3,5 kg)ze stylizowaną na kość słoniową rękojeścią. Katana jest zaostrzona, jest przedmiotem kolekcjonerskim nie przeznaczonym do zabawy jak i treningów sztuk walki.

4. Roczna prenumerata magazynu konsolowego PSX Extreme.

5. 100 PLN do wydania w sklepie Muve.pl.

II miejsce:

1. Arcade stick firmy HORI motywem graficznym Soul Calibur V.

2. Półroczna prenumerata magazynu konsolowego PSX Extreme.

3. 100 PLN do wydania w sklepie Muve.pl.

III miejsce:

1. 100 PLN do wydania w sklepie Muve.pl.

2. Kwartalna prenumerata magazynu konsolowego PSX Extreme.

Miejsca od 4 do 10 - 50 PLN do wydania w sklepie Muve.pl. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają też oficjalne koszulki z gry Soul Calibur V, dla każdego z nich przewidziany został również regeneracyjny poczęstunek.

Mistrzostwa Polski i eliminacje do europejskiego turnieju Soul Calibur Impact 2012 poprowadzi Jakub "Di" Dudkowski, jeden z najlepszych polskich graczy w Soul Calibur.

(Informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy