Mass Effect 2 na PS3 z datą premiery

Electronic Arts podało do wiadomości, kiedy druga część Mass Effecta w wersji na PlayStation 3 trafi do sklepów. I w jakiej wersji językowej...

Mass Effect 2 ukazał się w styczniu tego roku, jednakże tylko w wydaniach na pecety oraz Xboksy 360. Posiadacze PlayStation 3 przez długi czas nie wiedzieli, czy kiedykolwiek zostaną uraczeni tą grą. Od jakiegoś czasu wiadomo, że tak, natomiast do dzisiaj nie wiedzieliśmy, kiedy odbędzie się premiera.

Electronic Arts dotychczas wspominało tylko, iż Mass Effect na PlayStation 3 trafi po Nowym Roku, ale na próżno było szukać konkretnej daty premiery. Teraz wreszcie ją podano - to 21 stycznia. Trzy tygodnie po Sylwestrze. Akurat zdążymy wyleczyć noworocznego kaca.

Reklama

Teraz jeszcze dwie wiadomości - dobra i zła. Dobra jest taka, że Mass Effect 2 w wersji na PlayStation 3 zostanie wyjściowo wzbogacony o wszystkie DLC, które do edycji na PC i X360 wychodziły w kilkutygodniowych odstępach czasowych i kosztowały po kilka dolarów każdy.

Zła natomiast jest taka, że w przeciwieństwie do edycji na PC i X360, ta na PS3 zostanie wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Polska prawdopodobnie nie zostanie włączona nawet po jakimś czasie od premiery. EA, tak się nie robi...

CDA
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy