Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Krystyna Janda w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a

Równo 35 lat po swoim debiucie filmowym w Człowieku z marmuru Andrzeja Wajdy (1976), Krystyna Janda debiutuje po raz drugi.

Tym razem w filmowej grze Uncharted 3 - Oszustwo Drake'a, w której wciela się w postać przywódczyni tajnej organizacji. Jak sama mówi dubbingowanie postaci animowanej nie jest proste. Nie sprawdzają się znane z teatru czy filmu środki wyrazu. Jakie zatem zastosuje Janda tym razem? O tym przekonamy się już 2 listopada 2011, kiedy Uncharted 3 - Oszustwo Drake'a pojawi się na półkach sklepowych.

Reklama

Krystyna Janda użyczyła swojego głosu głównej postaci kobiecej - Katherine Marlowe. Jest ona przywódczynią tajemnej organizacji i głównym wrogiem Nathana Drake'a - bohatera kultowej już serii Uncharted. To kobieta o niezwykle silnej osobowości. Dialogi z udziałem słynnej aktorki dodają scenom specyficznego smaczku, a wyrazistość postaci wprowadza do gry powiew świeżości.

"Jest to moje pierwsze doświadczenie w dubbingu postaci z gry. Zdecydowałam się wziąć udział w tym projekcie z czystej ciekawości i muszę przyznać, że stało się to dla mnie nie lada wyzwaniem. Okazało się bowiem, że nie mogę operować pewnymi środkami wyrazu jakie stosuję grając w filmie lub teatrze, a muszę niezwykle precyzyjnie i dosłownie oddać emocje, które odczuwa moja bohaterka w danej chwili. Z całą pewnością wcielenie się w postać złej i silnej jednocześnie Katherine Marlowe, było dla mnie doświadczeniem ciekawym i jednocześnie odległym od tego, czym zajmuję się na co dzień" - mówi Krystyna Janda.

Przypominamy, że Sony Computer Entertainment Polska zapraszając do współpracy Krystynę Jandę kontynuuje projekt Lokalizacje 2.0, którego celem jest zapewnienie polskim użytkownikom najwyższej jakości korzystania z gier oraz usług PlayStation w języku polskim. Premiera gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - już 2 listopada!

(Sony Computer Entertainment Polska/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje