Konkurs: Resistance 3

Z okazji premiery trzeciej odsłony kultowej już serii Resistance przygotowaliśmy dla was konkurs z cennymi nagrodami. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Stworzona przez Insomniac Games Resistance 3 to gra z gatunku FPS (First Person Shooter) osadzona w świecie science-fiction. Tegoroczna odsłona przedstawia kontynuacje wydarzeń z najlepiej sprzedającego się podczas premiery konsoli PlayStation 3 tytułu Resistance: Fall of Man. Gra, po raz pierwszy w historii serii, umożliwia zabawę w technologii 3D!

O grze:

Trzecia część serii Resistance rozwija wątek alternatywnej rzeczywistości, w której II wojna światowa nie miała miejsca, zaś cały świat stawia czoła śmiertelnemu zagrożeniu w postaci wirusa chimery. Dziewięćdziesiąt procent populacji Ziemi zginęło lub zostało przemienione w przerażające potwory. Bohater gry, Joseph Capelli ukrywa się wraz ze swoją rodziną i innymi ocalałymi w zrujnowanym mieście Haven w Oklahomie.

Reklama

Do czasu, albowiem niespodziewanie w jego życie wkracza dr Fiodor Malikov, który namawia go do przeciwstawienia się przeważającym siłom chimer. Wyruszają wspólnie do Nowego Jorku, przemierzając zrujnowane krajobrazy Stanów Zjednoczonych i napotykając na swej drodze resztki ludzkości, które przetrwały brutalną inwazję chimer.

Resistance 3 wspiera następujące akcesoria i technologie:

- PlayStation Move i stereoskopowe 3D: Zanurz się jeszcze głębiej w walkę przy użyciu kontrolera ruchu PlayStation Move i w technologii 3D (wymagany telewizor wspierający technologię stereoskopoweg- 3D i odpowiednie okulary),

- Strzelec PlayStation Move: Rozpraw się z Chimerami dzięki precyzyjnej obsłudze Strzelca PlayStation Move,

- tryb sieciowy dla wielu graczy i kooperacja dla dwóch graczy (w sieci lub na tym samym ekranie): Graj w rozbudowanym trybie rozgrywki sieciowej dla 2-16 graczy lub przejdź kampanię w trybie kooperacji w sieci albo na podzielonym ekranie.

Polska wersja reklamy telewizyjnej Resistance 3:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Ile odsłon serii Resistance ujrzało do tej pory światło dzienne?

2. Napisz, w jaki sposób próbowałbyś zapobiec niebezpieczeństwu zagrażającemu światu ze strony zmutowanych pod wpływem wirusa Chimer. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Resistance 3". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 września.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Główną nagrodą w konkursie jest zestaw z grą Resistance w kolekcjonerskiej edycji Przetrwanie + naszyjnik. Pozostała piątka laureatów otrzyma od nas pięć zestawów gry Resistance 3 + t-shirt z motywem z gry oraz naszyjnik. Nagrodami pocieszenia jest sześć zestawów składających się z breloka i naszyjnika z motywem z gry Resistance 3 oraz trzy zestawy składające się z koszulki i naklejki na konsolę PlayStation 3 z motywem z gry Resistance 3 oraz naszyjnika.

Sponsorem nagród jest Sony Computer Entertainment Polska.

Przeczytaj także recenzję gry Resistance 3

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy