Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Konkurs: Let's Dance with Mel B

Lubisz dobrze się bawić? Jesteś miłośnikiem tańca? Ten konkurs jest dla ciebie! Weź udział w naszej zabawie i zgarnij ciekawe nagrody.

Wakacje to cudowny czas, kiedy urok zabawy i tańca dopada każdego. To jeden z najlepszych momentów na wieczorne spotkania ze znajomymi i zabawy do białego rana. Każdy imprezowicz wie, że oprócz najszczerszych chęci dobrze jest także przygotować się i poznać podstawowe kroki. Dlatego tym razem dajemy wam możliwość wygrania gry, która sprawi, że określać was będą królami parkietów.

O grze Let's Dance with Mel B:

Reklama

Let's Dance with Mel B to przygotowana przez specjalistów od technologii śledzenia ruchu gra, która pozwala graczom na sprawdzenie swoich tanecznych umiejętności na wirtualnym parkiecie i u boku zawodowych tancerzy. Dzięki zaawansowanej technologii, gracze mogą zobaczyć samych siebie na ekranach telewizorów i podziwiać swoje umiejętności taneczne.

Let's Dance With Mel B to wspaniała zabawa zarówno dla doświadczonych "królów" parkietu jak i tych, którzy taniec do tej pory znali tylko z telewizji. Dzięki pojawiającym się na ekranie podpowiedziom i wskazówkom od samej Mel B, każdy z nas będzie mógł stać się prawdziwym tancerzem.

Let's Dance with Mel B zachwyci nie tylko wspaniałą oprawą graficzną, dzięki której gracze poczują się jak finaliści "Tańca z Gwiazdami", ale również doskonałą muzyką. W grze znajdzie się 28 muzycznych przebojów wykonywanych przez takie sławy jak Rihanna, Lady Gaga, Pussy Cat Dolls czy Fatboy Slim.

Gra Let's Dance With Mel B przeznaczona jest dla jednego i więcej graczy, którzy wspólnie z Mel B i towarzyszącymi jej tancerzami tworzą wyjątkową grupę taneczną, której niestraszne są tańce latynoskie, klubowe, a nawet układy rodem z klasycznych musicali. Jednocześnie może bawić się do 8 graczy.

Jeszcze nigdy taniec nie był tak kuszący i zabawny. Jesteś gotowy by pokazać co potrafisz na wirtualnym parkiecie i podzielić się swoimi wyczynami w serwisie społecznościowym?

Zwiastun gry Let's Dance with Mel B:

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. W której edycji programu (z jakiego kraju) "Taniec z Gwiazdami" wzięła udział Mel B?

2. Jaki jest twój ulubiony utwór muzyczny Mel B? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl z dopiskiem docelowej platformy (PS3 lub Xbox 360), a w temacie wpisując Konkurs - Let's Dance with Mel B . Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają 2 egzemplarze gry Let's Dance with Mel B na konsolę PlayStation 3 oraz 1 kopia na Xboksa 360.

Sponsorem nagród jest firma Galapagos.

Dowiedz się więcej na temat: konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje