Reklama

Konkurs - GoldenEye 007: Reloaded

Uwaga miłośnicy szpiegowskich organizacji i napakowanych akcją gier! Mamy dla was tajną wiadomość... W naszym nowym konkursie możecie zdobyć gry GoldenEye 007: Reloaded i wyjątkowe gadżety dla agentów specjalnych. Zapraszamy do zabawy.

O grze:

GoldenEye 007: Reloaded to współczesna wersja Jamesa Bonda z 97 roku, oryginalnie wydanej na platformę N64. Z odświeżoną oprawą graficzną w rozdzielczości HD działającą w 60 klatkach na sekundę, nowa gra z udziałem Bonda zachwyca niesamowitą jakością oraz grywalnością podczas kampanii dla pojedynczego gracza.

Wraz z legendarnym trybem dla pojedynczego gracza do gry wprowadzono nowy tryb "Missions Ops Mi6" - który zawiera nowe poziomy niezależne od kampanii, które obejmują alternatywne scenariusze historii.

GoldenEye 007: Reloaded wprowadza również dużo zmian do trybu multiplayer! Przeznaczony dla 16 graczy tryb wieloosobowy zawiera podstawowe mapy oraz tryby znane z oryginału jak i zupełnie nowe.

Reklama

By zachować kultowość pierwowzoru w GoldenEye zagramy w trybie dla czterech graczy na podzielonym ekranie w takie tryby jak deadmatch czy team-deadmatch.

Zwiastun gry GoldenEye 007: Reloaded:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Na którym filmowym odtwórcy roli James Bonda wzorowali się producenci gry, projektując głównego bohatera GoldenEye 007: Reloaded?

2. Który z odwiecznych wrogów Jamesa Bonda jest według ciebie najbardziej niebezpieczny? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - GoldenEye". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 grudnia.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają dwa zestawy nagród, w których skład wchodzą gry GoldenEye 007: Reloaded w wersji na konsolę PS3 oraz t-shirty i stylowe shakery do przyrządzania rozmaitych napojów.

Sponsorem nagród jest firma Licomp Empik Multimedia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy