Kolejna odsłona TimeSplitters?

Po przejęciu studia Free Radical Design przez niemiecki Crytek cicho zrobiło się o serii TimeSplitters - cyklu FPS-ów o podróżach w czasie. Przedstawiciel firmy (teraz znanej jako Crytek UK) zdradził jednak, że prowadzone są rozmowy z wydawcami na temat kolejnej części gry.

Karl Hilton z Crytek UK w rozmowie z serwisem Eurogamer ujawnił, że studio prowadzi rozmowy dotyczące nowego TimeSplitters z licznymi wydawcami.

"Rozmawiamy z wydawcami o tym, czy TimeSplitters jest opłacalne. Od dłuższego czasu nie było nowej odsłony serii. TimeSplitters to cykl FPS-ów, który wiele zrobił dla multiplayera [na konsolach]. Pytanie tylko, czy to jest droga, którą powinniśmy podążyć w następnej części, czy może powinniśmy obrać inny kierunek? A może powinniśmy stworzyć nową markę?" - mówi Hilton.

"Sprowadza się to do rozmowy z wydawcami o tym, co by ich interesowało i w którą stronę najchętniej powinniśmy poprowadzić ewolucję serii. Jeśli chcieliby kolejną odsłonę TimeSplitters, bylibyśmy szczęśliwi z możliwości jej zrobienia. Jeśli woleliby, byśmy stworzyli coś nowego, też byśmy tego dokonali" - dodaje.

Reklama

"Każdy z wydawców zna cykl TimeSplitters. To marka, której rozpoznawalność jest naprawdę dobra, choć jej sukces na różnych rynkach był inny. Tak więc w zależności od tego, z kim się rozmawia, patrzą na nią jak na coś bardzo udanego, albo jak na coś, co prawie osiągnęło sukces, ale można było zrobić to lepiej" - wyjaśnia.

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy