Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Killzone: Wszystkie trzy odsłony w jednym pudełku

Po raz pierwszy wszystkie trzy części strzelanki w perspektywie pierwszej osoby w serii Killzone są dostępne w jednej kolekcji.

Sony ogłosiło dzisiaj pudełkowe wydanie trylogii Killzone wyłącznie na PlayStation 3. Edycja stworzona przez ekipę Guerrilla Games pozwali poznać jedną z ciekawszych serii strzelanek w perspektywie pierwszej osoby od początku do końca.

Reklama

Przypomnijmy, że fabuła pierwszej części rozgrywa się w epoce kolonizacji kosmosu. Gracze wcielają się w postać Jana Templara, kapitana Interplanetary Strategic Alliance (ISA), który rozpaczliwie próbuje odeprzeć helghańską inwazję na Vektę. Zremasterowana z zapierającą dech w piersiach grafiką HD Killzone to gra, od której wszystko się zaczęło: to ona zdobyła wierną armię fanów i położyła podwaliny pod porywającą trylogię.

Adrenalina ani na chwilę nie znika z żył, gdy mierzysz się z brutalnością wojny w grach Killzone 2 i Killzone 3, w których ISA walczy o kontrolę nad planetą Helghan, a następnie - o przeżycie. Kolejne wrażenia czekają graczy w trybie wieloosobowym, pozwalając im zmierzyć się z przyjaciółmi w zaawansowanych trybach rozgrywki online w kolejnych częściach serii, docenionych przez publiczność.

Seria Killzone słynie z wartkiej akcji, jak i z filmowego rozmachu, poruszającej fabuły, podrywającej do walki muzyki i wciągających trybów wieloosobowych. Przygotuj się na kosmiczną wojnę nie z tego świata - na półkach sklepów już 24 października 2012 roku.

(informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje