Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Jedna z pierwszych gier na Sony Arc

Na trwającej do soboty imprezie Game Developer's Conference, firmy Sony i Electronic Arts ujawniły, że jedną z pierwszych gier, wspierającą nowy "ruchowy" kontroler PlayStation 3...

...będzie Tiger Woods PGA Tour 11. Tygrys trafi na golfowe pole w czerwcu i... pokaże język Natalowi.

Reklama

Nowa odsłona serii gier golfowych sygnowanych nazwiskiem Tigera Woodsa pojawi się na półkach sklepowych 8 czerwca a wśród wielu opcji pozwoli m.in. pierwszy raz w historii rozegrać oficjalnie turniej o puchar Rydera, czyli jedne z najbardziej prestiżowych zawodów w światku golfowym.

Nie to jest jednak najważniejsze - Tiger Woods PGA Tour 11 będzie kompatybilny z mającą ukazać się na jesieni "różdżką" Sony, naturalnym kontrolerem do gry tego typu.

A co ze wsparciem Natala? Jak wyjaśnia Electronic Arts, Tiger Woods PGA Tour 11 nie wykorzysta sprzętu Microsoftu ze względu na to, że... kontroler ten ukaże się zbyt późno. Brzmi to dość podejrzanie, bowiem "różdżka" Sony ma według wstępnych doniesień pojawić się praktycznie w tym samym czasie, na jesieni 2010. A może japoński koncern ma w zanadrzu niespodziankę i wypuści ją na rynek wcześniej?

Dowiedz się więcej na temat: kontroler | playstation 3 | tiger woods | Woods | tour | Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje