Reklama

Jazdy próbne nowym Mercedesem SLS AMG

Sony Computer Entertainment Europe i Mercedes-Benz oferują klientom możliwość przeprowadzenia jazdy próbnej nowym modelem Mercedes-Benz SLS AMG, jazdę wirtualną, za pośrednictwem gry Gran Turismo 5 na PlayStation3.

Począwszy od maja 2010 roku, klienci i pasjonaci wyścigów będą mieli okazję wstąpić do lokalnego salonu firmy Mercedes-Benz i wypróbować najnowszą odsłonę gry w wersji demonstracyjnej, zasiadając za kółkiem oszałamiającego, odtworzonego w najdrobniejszych detalach, wirtualnego modelu SLS AMG na torze Nürburgring na specjalnie zainstalowanych konsolach PS3. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest zasiąść za kółkiem superauta z otwieranymi do góry drzwiami, teraz masz szansę przyjrzenia się z bliska autentycznemu modelowi w salonie i przeżycia na własnej skórze, jakie to uczucie wcisnąć gaz do dechy w tym niesamowitym aucie.

Reklama

Model SLS AMG, który można rozpędzić do 317km/h, to nowa gwiazda z okładki Gran Turismo 5 i zarazem jeden z niemal tysiąca samochodów odtworzonych w najdrobniejszych szczegółach, w których gracze będą mogli się ścigać w grze. To pierwsza grywalna odsłona gry, rzucająca światło na efekty ścisłej współpracy pomiędzy producentem Polyphony Digital a najlepszymi markami świata motoryzacyjnego przy tworzeniu Gran Turismo 5 w celu uzyskania realistycznych przeżyć z jazdy, które nie mają sobie równych. Wybierz się na jazdę próbną modelem SLS AMG na torze Nürburgring, aby przygotować się na premierę gry, która nastąpi jeszcze w tym roku. Przygotuj się do wyścigów w tym i tysiącu innych aut w pojedynkę, w domu z przyjaciółmi lub z członkami wyścigowej społeczności z całego świata.

Pięciokrotny mistrz serii DTM, Bernd Schneider, także prowadził model SLS AMG w Gran Turismo 5, testując jego osiągi oraz poziom symulacji w stosunku do rzeczywistości.

To właśnie on towarzyszył twórcy Gran Turismo, Kazunoriemu Yamauchiemu, podczas testów na torze Nürburgring Nordschleife.

W Polsce znajduje się obecnie 12 salonów - w których możesz przejechać się Mercedesem SLS AMG w grze Gran Turismo 5. Poniżej zamieszczamy ich listę:

- Auto-Studio Sp. Z o.o.

Ul. Rokicińska 78

92-302 Łódź

- Auto Frelik s.c.

Ul. Szosa Chełmińska 214

87-100 Toruń

- BMG Bogdan Goworowski

Ul. Łużycka 9

81-537 Gdynia

- Sobiesław Zasada Kraków Sp. z o.o.

Ul. Armii Krajowej 17

30-150 Kraków

- Auto Partner J i A Garcarek Sp. j.

Ociąż, ul. Ostrowska 6

63-460 Nowe Skalmierzyce k/Kalisza

- STANMOT Sp. z o.o.

Ul. Spadowa 4

42-262 Poczesna k/Częstochowy

- Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o.

Ul. Krakowska 32B

35-111 Rzeszów

- Frączak Sp. z o.o.

Ul. Olsztyńska 1

51-423 Wrocław

- Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

Ul. Klecińska 155

54-411 Wrocław

- Mercedes-Benz Sosnowiec

ul. Gottlieba Daimlera 1

41-209 Sosnowiec

- Mercedes-Benz Warszawa

ul. Gottlieba Daimlera 1

02-460 Warszawa

- Duda- Watin S.A.

ul. Ptasia 4

60-319 Poznań

(SCEP - inf. prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy