Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Harmonix pracuje nad muzyczną grą fabularną?

Harmonix - twórcy Rock Banda - pracują nad zupełnie nową grą, która najprawdopodobniej będzie grą muzyczną, ale... z fabułą. Tak przynajmniej wynika z ofert pracy zamieszczonych przez studio.

Harmonix poszukuje czterech osób na potrzeby swojego nowego projektu. Z oferty dla inżyniera oprogramowania wynika, że studio pracuje nad zupełnie nową serią, która miałaby trafić na konsole nowej generacji.

Reklama

Firma szuka też projektanta narracji, który ma stworzyć wciągającą fabułę z przerywnikami filmowymi na potrzeby gry obsługującej kontrolery ruchowe. Jest to o tyle ciekawe, że poprzednie produkcje Harmonix praktycznie nie opowiadały żadnej historii.

Trzecią osobą, której potrzebuje studio, jest starszy projektant zawartości. Miałby on pracować nad "rewolucyjną grą muzyczną" zachęcającą do eksploracji wirtualnego środowiska i za to ich nagradzającą. Ma się w niej pojawić także wpływ fabuły na rozgrywkę.

Ostatnie ogłoszenie dotyczy starszego projektanta poziomów, który odpowiedzialny będzie za walki z przeciwnikami, interakcje ze środowiskiem i zachowania postaci sterowanych przez AI.

Gra muzyczna z głęboką fabułą i eksploracją? Zapowiada się ciekawie, choć na pewno szybko o projekcie nie usłyszymy. Wygląda bowiem na to, że Harmonix dopiero kompletuje ekipę na potrzeby produkcji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje