Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Grand Theft Auto V w styczniu przyszłego roku?

W sieci pojawiły się kolejne plotki o Grand Theft Auto V.

Niemiecki oddział sklepu GameStop twierdzi umożliwił składanie zamówień przedpremierowych na grę, która ma ukazać się w styczniu przyszłego roku.

Reklama

W ofercie niemieckiego GameStopu znalazło się Grand Theft Auto V. Z informacji zamieszczonych na karcie katalogowej gry wynika, że ukaże się ona 15 stycznia 2012 roku, a platformami docelowymi - jak na razie - jest tylko PlayStation 3.

Pojawił się również krótki opis produkcji: "Rockstar oficjalnie ujawnił pierwsze informacje o GTA V! W wywiadzie dla The Times Dan Houser jeden z założycieli studia wyjawił, że piąta część cyklu znajduje się w produkcji. Zanim jednak stworzono bohaterów, twórcy zajęli się miastem, w którym toczyć się będzie akcja gry. Houser jest również współautorem scenariusza obejmującego prawie tysiąc stron.

Oczywiście wciąż są to niepotwierdzone plotki, jednak nie jedyne, które pojawiły się w ostatnim czasie. Zakładając, że styczniowa data premiery GTA V jest prawdziwa, najprawdopodobniej sama gra zostanie zaprezentowana na targach E3.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje