Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Grand Theft Auto V: Premiera w październiku?

Tak twierdzi najpopularniejszy branżowy analityk, Michael Pachter. Czy tym razem wywróżył z fusów prawdziwą datę, czy trafił jak kulą w płot?

Michael Pachter, analityk pracujący na co dzień w agencji Wedbush Morgan, przewiduje, że Grand Theft Auto V ukaże się w październiku. A dokładnie 23 października. Natomiast jeszcze przed czerwcowymi targami E3 (na 24 godziny przed imprezą) ma dojść do oficjalnej prezentacji gry.

Reklama

Pachter zauważa, że Rockstar lubi korzystać z szumu wywołanego przez inne firmy i tak też może być tym razem. Na 4 czerwca (czyli na dzień przed rozpoczęciem E3) swoje konferencje zapowiedziały Microsoft oraz Sony. Rockstar może chcieć uprzedzić tych dwóch gigantów, prezentując Grand Theft Auto V niedługo przed ich wystąpieniami.

Co do samej premiery, Pachter twierdzi, że Grand Theft Auto V trafi do sklepów niedługo po BioShock Infinite, pomimo że jego wydawcą jest 2K, firma-matka Rockstar. Skąd wziął podejrzenie o tym, że stanie się to dokładnie 23 czerwca, nie wiadomo. Tak nawiasem, to sobota. Kto wydaje gry w soboty?

W lutym Rockstar zakomunikowało, że wieści na temat Grand Theft Auto V możemy się spodziewać w ciągu kilku miesięcy. E3 to chyba idealny moment, by zaprezentować grę. Z takiego założenia wychodzi Pachter. Czy Rockstar również?

O październikowej premierze Grand Theft Auto V pisze się nie po raz pierwszy. Wcześniej w mediach ukazały się wiadomości o tym, że w CV jednego z pracowników Rockstar pojawiła się taka data wydania gry.

Australijczycy nie zagrają w ten tytuł. Dlaczego?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje