Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra wyścigowa, która "przywróci humor do gatunku"

Firma 505 Games ujawniła nową grę szykowaną z myślą o usługach Xbox Live Arcade i PlayStation Network. Jest nią Wrecked - Revenge Revisited, ścigałka od studia Supersonic Software będąca duchowym następcą wydanego w 2007 roku Mashed, tej samej ekipy.

Mashed było grą wyścigową, w której co prawda liczyło się dojechanie do mety... ale niekoniecznie w uczciwy sposób. Gracze mieli bowiem do dyspozycji kilka rodzajów uzbrojenia (m.in. karabiny maszynowe, moździerze, rakiety, czy strzelby), którymi należało pozbyć się rywali. Gra, która ukazała się na PC, pierwszym Xboksie i PlayStation 2, uzyskała średnią ocen od 70% do 79,13% (w zależności od platformy).

Reklama

O nowym projekcie studia Supersonic Software nie wiemy za wiele, poza tym, że Wrecked - Revenge Revisited ma być "duchowym następcą" Mashed, zaś twórcy chcą przywrócić "humor do gatunku wyścigów". Możemy więc spodziewać się broni i innych zabawek zamontowanych na naszych samochodach, które pozwolą pokazać przeciwnikom, kto rządzi na torze.

Jak mówi Pete Wiliamson, dyrektor zarządzający w Supersonic Software:

Jesteśmy naprawdę podekscytowani współpracą z 505 Games, na mocy której dostarczymy duchowego następcę Mashed naszym fanom, a nowym odbiorcom pokażemy unikalny styl wyścigowej rozwałki, w jakim się specjalizujemy. Chcemy przywrócić duszę i humor do gatunku wyścigów i nie możemy się doczekać, kiedy użytkownicy PSN i XBLA dostaną Wrecked - Revenge Revisited w swoje ręce.

Gra ukaże się wiosną tego roku.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje