Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

God of War IV: Kompozytor potwierdza prace nad grą

Plotki o God of War IV powracają niczym bumerang. W sieci pojawiły się kolejne w postaci wpisu w CV jednego z muzyków, który potwierdził, że pracuje nad ścieżką dźwiękową do czwartej odsłony przygód Kratosa. Z kolei magazyn PSM3 twierdzi, że gra będzie miała tryb kooperacji.

W internetowym CV Timothy'ego Williamsa, autora muzyki do nadchodzącej Doty 2, pojawiła się informacja, że kompozytor pracuje nad soundtrackiem do God of War IV.

Reklama

W rozmowie z Joystiqiem przedstawiciele Sony oznajmili co prawda, że "nie komentują plotek i spekulacji", aczkolwiek sam Williams potwierdził redakcji portalu, że wpis w jego CV nie jest błędem i rzeczywiście pracuje nad muzyką do God of War IV. Zaznaczył jednak, że głównym kompozytorem jest Tyler Bates, odpowiedzialny za soundtrack m.in. do Army of Two: The 40th Day czy Transformers: War for Cybertron, a także filmu "300".

Warto zwrócić uwagę, że nie są to ostatnie plotki, jakie pojawiły się w ostatnim czasie. W okresie międzyświątecznym w najnowszym wydaniu magazynu PSM3 znalazła się niepotwierdzona informacja, iż gra ma posiadać tryb co-op. Jak czytamy:

Dlaczego informacja ta jest tak gorąca? W serii pojawi się podwójny Kratos. Istnienie GOW4 zostało potwierdzone magazynowi PSM3 w połowie 2011 roku przez wiarygodne źródło, a plotki wskazywały na pojawienie się trybu multiplayer. Szalony pomysł? Sieciowa kooperacja z (najprawdopodobniej) martwym Kratosem i jego (bardzo) martwym bratem Deimosem łączącymi siły, by uciec z zaświatów.

PlayStation Vita: Nowa konsola Sony w tarapatach?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje