Reklama

Fallout 3 - wersja na PS3 bez dodatków

Na wczorajszej konferencji Microsoftu pojawił się również Fallout 3, a wraz z nim oczywiście Todd Howard z firmy Bethesda Softworks.

Ujawnił on, że wszelakiej maści dodatki do gry osiągalne będą wyłącznie dla posiadaczy konsol Xbox 360 oraz komputerów PC.

Fallout 3 tworzony jest zarówno na PC, jak i konsole obecnej generacji, czyli Xbox 360 oraz Playstation 3. Pod koniec maja pisaliśmy, że wszystkie wersje gry będą identyczne. Natomiast miesiąc później zakomunikowaliśmy, że gra doczeka się polskiej wersji językowej (również w edycji na PlayStation 3). Jednak na tym nie koniec wiadomości dla posiadaczy konsoli firmy Sony.

Producenci gry byli obecni na konferencji Microsoftu, która odbyła się 14 lipca na targach E3. Todd Howard z Bethesda Softworks poinformował na spotkaniu z dziennikarzami, że rozszerzenia do Fallouta 3 zostaną przygotowane z myślą o PeCetach oraz Xboksie 360 - w tym przypadku dystrybucja odbywać się będzie za pośrednictwem Xbox Live Marketplace. Na razie nie ujawniono szczegółów na temat samej dodatkowej zawartości, jednak wiadomo, że zabraknie jej dla posiadaczy Playstation 3. Przynajmniej do czasu, gdy pod siedzibą Bethesdy zaczną ustawiać się tłumy właścicieli PS3.

Reklama

Na pocieszenie warto zapoznać się z opublikowanym wczoraj filmem, prezentującym fragmenty rozgrywki z Fallouta 3:

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: playstation 3 | howard | firmy | Xbox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy