Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Driver: San Francisco na PS3 z datą premiery

Ubisoft opublikował swój uaktualniony plan wydawniczy na najbliższe miesiące.

Dzięki niemu poznaliśmy bardziej konkretne daty premiery Child of Eden w wersji na PlayStation 3 oraz gry Driver: San Francisco.

Reklama

Jak wynika z informacji przedstawionych przez Ubisoft, Driver: San Francisco ukaże się na PC i konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 we wrześniu. Do tej pory przedstawiciele firmy utrzymywali, że gra pojawi się w roku fiskalnym 2012, czyli w okresie pomiędzy kwietniem 2011 a marcem 2012.

Natomiast Child of Eden w wersji na PS3 ukaże się w Europie - wbrew wcześniejszym zapewnieniom - równolegle z edycją na Xboksa 360, czyli 17 czerwca.

Z innych istotnych premier - Splinter Cell Trliogy ukaże się na PlayStation 3 21 czerwca.

W trzecim kwartale tego roku zadebiutują z kolei Driver: Renegade i James Noir's Hollywood Crimes szykowane z myślą o 3DS-ie.

Wracając jeszcze do tematu Drivera, to w sieci pojawił się także bardzo dziwny obrazek. Najprawdopodobniej przedstawia on zamówienie złożone przez Johna Tannera, głównego bohatera Driver: San Francisco, na samochód Dodge Challenger. Co to oznacza?

Trudno powiedzieć. Podejrzewamy jednak, że poniższy obrazek (widoczny u dołu pod newsem) jest zapowiedzią tego, że już wkrótce poznamy nowe informacje o Driver San Francisco. Kiedy? Najprawdopodobniej na zbliżających się coraz większymi krokami targami E3.

Jest to tym bardziej prawdopodobne, ponieważ Ubisoft sprecyzował już datę premiery gry.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje