Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Demo Mass Effect 2 na PS3 w przyszłym tygodniu

Jeśli masz PlayStation 3 i czekałeś na drugiego Mass Effecta w wersji na tę platformę, prawdopodobnie zdążyłeś już w międzyczasie posiwieć.

Ale spokojnie - na pewno zdążysz zagrać w demo. Electronic Arts poinformowało graczy, że wersje demonstracyjna Mass Effect 2 znajdzie się w sieci PlayStation Network już w przyszłym tygodniu, a dokładnie we wtorek, 22 grudnia.

Reklama

Pełna wersja Mass Effecta 2 na PlayStation 3 ukaże się w Stanach Zjednoczonych 18 stycznia, a w Europie trzy dni później (standard). To około rok po premierze gry na pecety i na Xboksy 360.

Na pocieszenie "plejstejszynowcy" otrzymają od razu dostęp do wszystkich dodatków, na które pecetowcy i "xboksowcy" musieli czekać i za które musieli płacić. To zawsze jakaś forma rekompensaty, jednak wszyscy, którzy na co dzień grają na PlayStation 3, woleliby chyba mimo wszystko móc zagrać w Mass Effecta 2 wtedy, gdy wszyscy pozostali się nim ekscytowali...

Przy okazji trzeba wspomnieć, iż w minioną sobotę Electronic Arts i BioWare zapowiedziały trzecią część Mass Effecta, która ma się ukazać w przyszłym roku, na PC, X360 i PS3. Nie poinformowano jednak, czy tym razem posiadacze tej trzeciej platformy również będą musieli czekać dodatkowy rok, czy będzie im dane zagrać w tę produkcję na równi z innymi.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | playstation 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje