Reklama

Dead Space dla osób o mocnych nerwach

Electronic Arts odkrywa kolejne fakty dotyczące gry tylko dla osób o mocnych nerwach.

Nad nowym tytułem Electronic Arts pracują wielokrotnie nagradzani twórcy z Redwood Shores Studio. Odważna fabuła Dead Space prowadzona w trzeciej osobie i grafika, w której nie raz przelewa się krew wyznaczą, czym jest gatunek sci-fi horror w świecie gier.

Akcja gry toczy się w czarnej i zimnej przestrzeni kosmicznej, gdzie w atmosferze wyczuwa się napięcie i grozę. W Dead Space gracz wcieli się w rolę inżyniera - Isaaca Clarke'a - który ma do zrealizowanie pozornie rutynowe zadanie, jakim jest naprawa systemu komunikacji na statku kosmicznym. Kto może się spodziewać, że misja Isaaca zamieni się w istny koszmar, kiedy odkryje, że załoga statku padła ofiarą zarazy z kosmosu... Zdany tylko na siebie, żeby więc przetrwać w odległej przestrzeni, musi stoczyć walkę z nieznanym zupełnie sam.

Reklama

Nasz zespół pracował nad kilkoma wspaniałymi produktami, zawsze jednak chcieliśmy zrobić coś dziwniejszego i straszniejszego. Wszyscy tak bardzo lubimy science fiction i horrory, że chcieliśmy stworzyć grę tak przerażająca, jak to tylko możliwe. Taką, która będzie przez cały czas trzymać gracza w olbrzymim napięciu - mówi producent wykonawczy EA, Glen Schofield.

Gra Dead Space na PLAYSTATION 3 i Xbox 360 ma się pojawić w sprzedaży jesienią 2008 roku. Produkt nie został jeszcze oceniony przez PEGI, ani ESRB.

(Electronic Arts - inf. prasowa)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy