Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

David Jaffe opuszcza twórców Twisted Metal?

Koniec prac nad projektem często wiąże się z pewnymi roszadami w zespole developerskim i zwolnieniami.

Według informacji, które pojawiły się w sieci, tak właśnie będzie w przypadku studia Eat Sleep Play, które ukończyło prace nad Twisted Metal. Wraz z kilkoma członkami zespołu firmę opuści jej współzałożyciel - David Jaffe.

Reklama

Internetowy dziennik The Salt Lake Tribune donosi, że w ubiegłym tygodniu ze studia zwolniono osiem osób. To bardzo dużo, zwłaszcza, że zespół i tak był niewielki - w tej chwili liczy sobie jedynie 26 osób. Redakcja portalu twierdzi też, powołując się na jednego z dwóch współzałożycieli firmy, Scotta Campbella, że opuści ja też jej dotychczasowy szef i główny twórca Twisted Metal (a także pierwszego God of War), David Jaffe.

Według Campbella, Jaffe miałby zająć się grami skierowanymi do "każuali". Jak mówi: "Ma kilka projektów, którymi jest bardzo podekscytowany. Podążymy więc dwoma odrębnymi ścieżkami".

Sam Jaffe na swoim Twitterze stwierdził jednak, że pogłoski o tym, że po wydaniu Twisted Metal zajmie się grami "każualowymi" są "bardzo przesadzone". Nie zaprzeczył jednak temu, że opuszcza szeregi Eat Sleep Play.

A co z samym studiem? Na łamach The Salt Lake Tribune Campbell wyjawił, że firma zajmie się tworzeniem gier na smartfony i tablety, w tym iPhone'a i iPada.

Dowiedz się więcej na temat: twórca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje