Reklama

Chrome 2 prawdopodobnie także na PS3

Jak udało nam się ustalić, nowe produkcje Techlandu (w tym Chrome 2 i Warhound) pojawią się również na PS3.

Polska firma szykuje także pewną sporą niespodziankę dla właścicieli konsoli Sony.

Wczoraj poinformowano, że prace nad dostosowaniem silnika ChromeEngine do możliwości PS3 przebiegają sprawnie. Zarazem przedstawiciele Techlandu sami przyznają, że stoi przed nimi bardzo trudne zadanie. Poprosiliśmy Błażeja Krakowiaka o ujawnienie planów, jakie polska firma developersko-wydawnicza wiąże z CE działającym na PS3. Odpowiedź zapewne ucieszy właścicieli konsoli Sony.

"Od tej pory wszystkie nasze duże projekty będą tworzone także na PS3" - zakomunikował nam "Blase". "Już wkrótce ogłosimy coś, co na pewno ucieszy graczy, także tych, którzy zainwestowali w konsolę Sony" - dodał tajemniczo Krakowiak. W tej chwili wspomniane tajemnicze ogłoszenie nie może być ujawnione ze względu na strategie marketingowe i umowy z partnerami. "Niedługo opublikujemy nowe informacje dotyczące znajdujących się obecnie w produkcji tytułów, a także ujawnimy coś zupełnie nowego, ale co dokładnie i jaka będzie tutaj rola PS3... to na razie musi pozostać tajemnicą" - powiedział przedstawiciel Techlandu.

Reklama

Tym niemniej nietrudno się domyślić, że chodzi prawdopodobnie o ogłoszenie prac nad Chrome 2, Warhoundem czy Dead Island na PS3. W tej chwili Krakowiak nie mógł jednak potwierdzić tych spekulacji. "Gdybym odpowiedział twierdząco na to pytanie odnośnie gier znajdujących się obecnie w produkcji, to nie byłoby nic innego, niż announcement tych tytułów na PS3. W związku z tym pozostawmy to chwilowo domysłom graczy" - skwitował.

Ogłoszenie wyżej wymienionych tytułów na PS3 (zakładamy, że już wkrótce do tego dojdzie, zwłaszcza z uwagi na fakt, że Krakowiak zakończył swą wypowiedź zdaniem: "Z drugiej strony nie jest to najtrudniejsza zagadka świata, biorąc pod uwagę trendy rynkowe :)") nie będzie jednak jedyną niespodzianką z obozu Techlandu. Nie zapominajmy o "ujawnieniu czegoś zupełnie nowego". W tej kwestii trudno snuć jakiekolwiek domysły, więc trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość.

(gram.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy