Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Buzz: Zabawa w dżungli

Mimo że gry oraz konsole często kojarzone są z najmłodszymi, trudno ostatnimi czasy doczekać się produktu stworzonego specjalnie dla nich: kolorowych, pozbawionych przemocy, edukujących i oczywiście spolszczonych.

Na szczęście św. Mikołaj pomyślał w końcu o naszych pociechach, szykując dla nich ciekawy prezent pod choinkę...

Buzz!

Chyba każdy szanujący się użytkownik konsoli słyszał o tym oryginalnym tytule. Wyposażony w ciekawe i proste w obsłudze kontrolery był idealnym rozwiązaniem dla większej grupy zapalonych graczy. Przypominając tym, co nie za bardzo kojarzą, pierwsza część prezentowała bardzo grywalny quiz muzyczny, w którym uczestniczyło do czterech graczy, walczących w szeregu wyzwań o miano najlepszego. Oczywiście producenci szybko ogłosili zbliżające się premiery kolejnych tytułów a la "teleturniej", jednak zanim się ich doczekamy, wypuszczono jeszcze jedną propozycję, zdecydowanie skierowaną w gusta najmłodszych użytkowników PlayStation 2. Przygotujcie się na "Zabawę w Dżungli"...

1 z...

"Zabawa w Dżungli" to nic innego jak zbiór sporej ilości mini gier, które wykorzystując "buzzpady", mają bawić i uczyć nasze kochane dzieciaki. Przyznam się, jednak że przez kilka godzin nawet zgraja starych wyjadaczy bawiła się z nowym "Buzz'em" wyśmienicie...

"Cel: Żółw!" polega na rzucaniu kokosami do pływających oraz opalających się żółwi. Najzwyczajniej w świecie za pomocą jednego klawisza decydujemy o kierunku rzutu, a potem jeszcze raz o sile, z jaką poślemy rozpędzony owoc. Zabawa średnia.

"Hipciowe Skoki" to dość ciekawa i pouczająca mini-gra. Siedzisz sobie na leżaczku, a przed Tobą do wody wskakują wesołe hipopotamy. Szkopuł polega na tym, aby zapamiętać, jakie kolory strojów kąpielowych na sobie miały i w danym momencie podać je w poprawnej kolejności. W ostatnich rundach dochodzi nawet do serii pięciu różnych kolorów, które dla dorosłego nie stanowią żadnego problemu, tak dla dzieciaków mogą sporym problemem. Fajnie.

"Inny Odpada" to kolejna zabawna gra, która przede wszystkim polega na refleksie oraz spostrzegawczości. Przed nami stoją cztery różnokolorowe przebieralnie, których zasłony co chwilę się rozsuwają. Za nimi pojawiają się po raz kolejny pocieszne "hipcia", z których zawsze jeden różni się choć malutkim detalem. Ty musisz jak najszybciej wskazać, który z "modeli" ubrał coś innego niż powinien, zwracając uwagę na buty, koszulki, rodzaj czapeczki itd. Zabawa przednia i bardzo rozwijająca.

"Kokosowa Katapulta" to nic innego jak rzucanie kokosem w balony. Za pomocą przyciski "buzz" decydujemy, kiedy wędrujący celownik ma się zatrzymać itd. Dosyć przeciętna zabawa.

Dowiedz się więcej na temat: kolory | zabawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje