Bizarre Creations pracuje nad trzema grami

Blur nie jest jedynym projektem, nad którym trwają prace w studiu Bizarre Creations. Okazuje się, że ekipa ta ma w zanadrzu jeszcze dwie bliżej nieznane pozycje.

Przełożenie daty premiery gry wyścigowej Blur na późniejszy termin nie wpłynęło negatywnie na prace nad innymi projektami - zapewnił Ged Talbot z Bizarre Creations. Tak, tak - dobrze czytacie. Innymi projektami. Studio szykuje dla swoich fanów nie tylko produkcję o piekielnie szybkich samochodach, co wyjawił w jednym z ostatnich wywiadów wspomniany projektant.

"Mamy jeszcze dwa tytuły. Prace nad nimi nie zostały jednak w żaden sposób spowolnione lub zakłócone przez to co robimy (z Blurem - dop. red.). To nie tak, że potrzebujemy do pomocy resztę załogi. Zespół od shooterów wciąż robi swoją grę. Jest jeszcze trzeci team, który również ma pełne ręce roboty z innymi rzeczami" - powiedział Talbot.

Reklama

Aby nie było wątpliwości dodał jedynie, że zespół odpowiedzialny za Blur to ta sama ekipa, która stała za serią Project Gotham Racing. Data premiery nowej gry wyścigowej Bizzare Creations została niedawno ustalona na 28 maja.

gram.pl
Dowiedz się więcej na temat: Entourage | Blur
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy