Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Bijatyka z gwiazdami Sony zapowiedziana

To już oficjalne. Tajemniczym exclusivem PlayStation 3 od studia SuperBot Entertainment, który miał zostać zapowiedziany na antenie programu GTTV, jest bijatyka PlayStation All Stars: Battle Royal - czyli Super Smash Bros., tyle że od Sony. Kratos kontra Cole McGrath? To możliwe!

Zgodnie z plotkami, które jakiś czas temu pojawiły się w sieci, PlayStation All-Stars: Battle Royal powstaje w studiu SuperBot Entertainment pod nadzorem Sony Santa Monica. W grze znajdą się najbardziej popularni i znani bohaterowie ze wszystkich gier wydawanych na konsolach PlayStation.

Reklama

Wśród ujawnionych na razie na antenie programu GTTV postaci znalazł się Kratos, Sweet Tooth z Twisted Metal, Parappa the Rapper, Fat Princess, Colonel Radec z Killzone, Sly oraz Cole McGrath z inFAMOUS.

Nie zabraknie też wojowników od zewnętrznych firm. Boje toczyć będziemy m.in. na arenach z takich produkcji, jak God of War, Buzz, LittleBigPlanet, Patapon oraz Ratchet & Clank. Lokacje będą też w pewnym stopniu interaktywne.

Rozgrywka - w której może wziąć udział maksymalnie czterech graczy - budzi skojarzenia ze wspomnianą już bijatyką od Nintendo, czyli Super Smash Bros. Developerzy obiecują, że będzie działać w 60 klatkach na sekundę, co w tego typu produkcjach jest niezwykle ważne.

Więcej informacji mamy poznać na tegorocznych targach E3, zaś samo PlayStation All Stars: Battle Royal ukaże się na PS3 na Gwiazdkę. Poniżej znajdziecie materiał opublikowany przez oficjalnym blog PlayStation.

Filmowa zapowiedź gry All-Stars: Battle Royal:

Call of Duty: Black Ops 2 - wyciekły obrazki z quadratorem

Dowiedz się więcej na temat: Smash

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje