Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Bayonetta 2: Nowej wiedźmy nie będzie?

Bayonetta była jednym z tych "kultowych klasyków", które każdemu się podobały, ale nikt w nie nie grał i nikt ich nie kupił. Podobno z powodu kiepskich wyników finansowych SEGI prace nad kontynuacją tej gry zostały wstrzymane.

Serwis Spong opublikował dzisiaj dosyć smutną informację (opierając się oczywiście na zaufanych informatorach): podobno ewentualna kontynuacja Bayonetty stanęła pod ogromnym znakiem zapytania z powodu kiepskiej kondycji finansowej wydawcy gry, SEGI.

Reklama

Według informatora serwisu Spong, w grze miał pojawić się nowy bohater (żołnierz amerykańskiej armii), co wskazywałoby na to, że znajdowała się przynajmniej w pre-produkcji. Przez cały zeszły rok zresztą, raz na jakiś czas, pojawiały się informacje i plotki na temat kontynuacji Bayonetty, więc całkiem możliwe, że ktoś rzeczywiście się nią zajmował.

Tym bardziej, że w ostatnich miesiącach studio Platinum Games ciągle grało graczom na nosie nie zdradzając żadnych konkretów, ale obiecując jakąś interesującą zapowiedź jeszcze w tym roku.

Jeżeli wierzyć informacjom serwisu Spong - wygląda na to, że druga część gry o wiedźmie z baaardzo długimi włosami tą interesującą zapowiedzią nie była. No, chyba że ludzie z Platinum są tak samo zaskoczeni tą informacją, jak ja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje