Reklama

Apache nadleci w listopadzie

Tegoroczna jesień zapowiada się wyśmienicie dla wszystkich fanów podniebnych strzelanin. Nie tylko Ubisoft szykuje na ten okres premierę swojego H.A.W.X. 2. Właśnie Activision dorzucił informację o Apache: Air Assault, które ukaże się już w listopadzie.

Firma poinformowała, że Apache: Air Assault trafi do sklepów dokładnie 9 listopada. Data ta dotyczy rynku amerykańskiego, ale wątpliwe, by premiera europejska odbyła się dużo później. Prawdopodobnie stanie się to - jak zwykle - w najbliższy piątek po wydaniu gry w Stanach, czyli 12 listopada.

Apache: Air Assault, podobnie jak wspomniane H.A.W.X. 2, nie będzie stuprocentowym symulatorem, ale od produkcji Ubisoftu będzie o wiele bardziej stawiał na realizm. Twórcy przygotowali dla ciebie dwa modele rozgrywki - pierwszy stricte zręcznościowy, a drugi przeznaczony dla wielbicieli symulacji.

Reklama

Za Apache: Air Assault odpowiada studio Gaijin Entertainment, które zdobyło doświadczenie w tworzeniu symulatorów przy popularnym IL-2 Sturmovik: Birds of Prey. W jego nowej grze, jak sam jej tytuł wskazuje, będziesz mógł polatać jedną z kilku odmian śmigłowca Apache. Za jego sterami przemierzysz przestworza nad Afryką, Bliskim Wschodem i Ameryką Łacińską. Twórcy przygotowali kampanię składającą się łącznie z 16 misji, które będzie można przejść nie tylko w pojedynkę, ale również w trybie kooperacji.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy